Forum GOLDEN RETRIEVER Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Sklep AMUSTELA ZOO zatrudni sprzedawców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum GOLDEN RETRIEVER Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
PabloKolak
Początkujący

Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 16:05, 22 Kwi 2015    Temat postu: Sklep AMUSTELA ZOO zatrudni sprzedawców

Sklep AMUSTELA ZOO zatrudni sprzedawców do pracy na dziale KOT-PIES-GRYZOŃ.
Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość produktów, wiedza na temat zwierząt.
Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowania związane z zoologią.
Zakres obowiązków obejmuje: obsługę kasy fiskalnej, doradzanie klientom, przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek w sklepie, opieka nad zwierzętami.
Oferujemy:umowę o pracę lub zlecenie, elastyczne godziny, możliwość rozwoju zainteresowań. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, punktualnych, bez nałogów.
Prosimy o CV wraz z LISTEM MOTYWACYJNYM

Zobacz profil autora
nuplo12

Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 1

PostWysłany: Śro 15:08, 06 Maj 2015    Temat postu:

Tylko nie napisaliście gdzie jest ten sklep..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum GOLDEN RETRIEVER Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)